Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

SC PARTENOPE FRUTTA, angajeaza Inginer Industrie Alimentara in Rimnicul Sarat Principalele sarcini; ·Calitatea produselor ; ·Planificarea și conformitatea cu timpul de producție ; ·Conformitatea cu sistemele de management al calității , sănătate și siguranța ; ·Producerea de rapoarte periodice de producție ; ·Gestionarea analizelor de laborator ,proceduri fizico - chimice ; ·Cercetarea și dezvoltarea de noi produse și procese . .Cunoscator limba engleza nivel avansat.

Cerinte

Varsta max.45 ani,se ofera salariu motivant.Candidatul va gestiona activitățile de producție,dar si gestionarea procesului de trasabilitate a produselor , elaborarea și revizuirea planului HACCP / GMP . Analizează materiile prime și produsul finit , definește rețeta corectă și supraveghează producția cu privire la modul folosirii acestora, interfațare în mod constant cu diferite funcții de afaceri în scopul de a se asigura ca produsul corespunde specificațiilor cerute .

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai