Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recrutează un Inginer Junior HVAC pentru o companie ce furnizeaza solutii integrate de climatizare, import de echipamente si servicii de mentenanta. Postul este în BUCUREȘTI. Responsabilități • Urmarește execuția lucrărilor pe șantier din punct de vedere al cantității, calității și respectării termenelor de execuție; • Întocmește și/sau verifică atașamentele, situațiile de lucrări, rapoartele de lucru, procesele verbale și orice altă documentație cu caracter tehnic; • Urmărește ca aprovizionarea cu materialele comandate să se faca la timp și verifică existența documentelor de calitate. Oferte (bonusuri) - Salariu și avantaje motivante în funcție de competența și munca desfășurată; – Lucrul într-o echipă profesionistă; – Training-uri.

Cerinte

Cerințe • Cunoștinte aprofundate în AUTOCAD 2D; • Limba engleză – nivel mediu/avansat; • Experientă în domeniul HVAC (constituie avantaj); • Coerenţă în gândire, comunicare uşoară, capacitate de analiză şi sinteză, de a lua decizii, de a influenţa, delega, dorinţa de a-i sprijini pe ceilalţi, dorinţa de a învăţa, • Disponibilitate pentru deplasări; • Permis auto – reprezintă un avantaj.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja