Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilităţi: Identifică necesarul de aprovizionare, negociază preţurile de achiziţie şi lansează comenzile către furnizori Efectuează prospecţiuni de piaţă, analizează piaţa, sistemul de livrare şi termenele de plată Întocmeşte, analizează şi prezintă ofertele primite superiorului direct Gestionează comenzile în SAP Elaborează rapoarte cu privire la preţurile de achiziţie şi face propuneri de îmbunătăţire a procedurilor şi instrumentelor de lucru în scopul reducerii costurilor şi eficientizării proceselor interne Beneficii: Pachet salarial competitiv şi alte bonusuri în funcţie de performanţe Tichete de masă Tichete cadou pentru diferite ocazii Hrană rece şi lactate Asigurare de sănătate Cursuri de calificare şi instruire Ajutoare sociale (deces, naşterea copilului) Zile de concediu în plus, conform vechimii în muncă

Cerinte

Studii superioare profil tehnic (Mecanic, TCM, Autovehicule rutiere) Cunoştinţe avansate de limba engleză Abilităţi excelente de utilizare MS Office (în special Excel, Power Point) Persoană comunicativă, dinamică şi entuziastă Receptivă, cu spirit de iniţiativă, responsabilă şi atentă la detalii Capacitate de muncă în echipă Orientare spre client Constituie avantaj: Cunoştinţe SAP Experienţă în domeniul tehnic

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Limbi straine necesare Engleza

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja