Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Responsabilitati: -Implementarea practicilor de intretinere, in vederea optimizarii continue a proceselor si a echipamentelor; -Monitorizeaza si controleaza parametrii tehnici de functionare optima a echipamentelor specifice, identifica deviatiile conform procedurilor existente; -Elaboreaza si gestioneaza eficient bugetul de intretinere si reparatii a utilajelor din sectie; -Asigura mentinerea practicilor de WCM in conformitate cu obiectivele departamentului; -Elaboreaza planul de intretinere mecanica si monitorizeaza implementarea acestuia ;

Cerinte

Cerinte: -Absolvent invatamant superior tehnic; -Experienta in domeniul intretinerii utilajelor tehnologice; -Cunostinte foarte bune de operare calculator pachet MS Office, MS Project), SAP-prezinta avantaj; -Personalitate puternica, dinamica, cu initiativa; -Cunostinte de limba engleza – nivel mediu. Beneficii: - Pachet salarial atractiv ; - Diferite bonusuri si prime ; - Abonament servicii medicale ; - Asigurare medicala si de viata ; -Telefon de serviciu plus alte beneficii ;

1 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai