Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

SC.INFOMUNCA.SRL recruteaza inginer mecanic pentru o companie din Cluj Napoca!!! Nu percepem comision sau alte taxe!!! Descrierea job-ului : - Ofera analiza tehnica asupra lucrarilor - Defineste specificatiile tehnice pentru oferte - Realizeaza estimarea costurilor de exploatare si aprovizionare in faza de proiectare - Acorda supot tehnic in timpul executarii de proiecte, elaborarii cartii constructiei, asistenta tehnica pentru lucrarile pe hartie, protocoluri - Intocmeste listele de materiale, analiza tehnica a ofertelor de material - Intocmeste rapoarte catre managementul companiei - Indeplineste orice sarcina care are legatura cu pozitia detinuta in companiei repartizata de superiori - Imbunatateste continuu activitatea

Cerinte

Candidatul ideal : - Studii superioare de specialitate (tehnice – inginer mecanic) - Cunostinte PC/AUTOCAD - Foarte bune cunostinte operare PC (Microsoft Office, Internet) - Capacitate foarte buna de comunicare si relationare - Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca - Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp - Capacitate de a respecta termene limita - Atentie catre detalii - Placere si abilitate de a invata lucruri noi - Responsabilitate, corectitudine si seriozitate - Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta;

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai