Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ce facem noi pentru tine? · Oferim oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania; · Pentru ca ne place sa investim in oamenii care ne reprezinta, oferim training profesional; · Un venit motivant, corelat cu performantele obtinute ( bonusuri de performanta si fidelitate ) · Oferim posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal; · Oferim posibilitati reale de promovare Ce vei face tu pentru noi? - Vei planifica si monitoriza desfasurarea lucrarilor de mentenanta in zona arondata - Vei emite comenzi catre furnizori de echipamente - Vei intocmi procese verbale pentru receptie echipamente - Vei mentine relatiile cu furnizorii serviciilor de mentenanta si identifica noi colaboratori - Vei negocia termenii si conditiile de colaborare si vei urmari derularea contractelor - Vei analiza si vei propune solutii pentru optimizarea activitatii de mentenanta

Cerinte

Daca: - Esti absolvent de studii superioare (domeniul tehnic) - Ai foarte bune abilitati de organizare, comunicare si negociere - Ai capacitate de adaptabilitate si munca in echipa - Ai cunostinte operare PC ( Microsoft Office, Internet, Outlook) - Ai permis conducere categ. B... ......aplica cu incredere! E momentul pentru un job bun!

10 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai