Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Tara, tara, vrem ingineri. Esti atent la detalii si iti place sa contribui la siguranta celor din jur? Noi iti oferim posibilitatea sa te alaturi unei echipe de profesionisti si sa iti pui in valoare cunostintele acumulate pana in prezent. Printre responsabilitatile principale, se vor regasi: - efectuare site survey pentru a culege informatiile constructive (masuratori) necesare intocmirii documentatiei pentru autorizare; - analiza documentatie existenta in vederea corelarii acesteia cu situatia din teren; - completarea dosarului de autorizare : Proiectare instalatii, relevee de arhitectura; - asistenta la intocmire scenariu de securitate la incendiu; - asistenta la intocmire raport de expertiză tehnică pentru cerinţa esenţială „securitate la incendiu”; - asistenta la intocmirea referatului verificatorului de proiect pentru cerinţa esenţială „securitate la incendiu” – construcţii şi instalaţii – la fazele de proiectare proiect tehnic şi detalii de execuţie, relevee, şi după caz, pentru proiectul întocmit pe baza referatului de expertiză; - intocmirea dosarului complet in vederea obtinerii autorizatiei de securitate la incendiu in trei exemplare; - depunere cerere de autorizare la ISU; - asitenta tehnica de specialitate in timpul vizitei oficiale a reprezentantilor ISU; - obtinere Autorizatie de securitate la incendiu.

Cerinte

Pentru clientul nostru, o companie care este lider al industriei nationale de targuri si expozitii, cautam Ingineri in cadrul Compartimentului Prevenire, Protectie si Calitate. Sunt necesare: - studii superioare finalizate; - minim 1 an de experienta in domeniul Constructiilor/ Amenajarilor; - atentie la detalii; - cunostinte de limba engleza (reprezinta un avantaj).

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai