Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Ţară, ţară, vrem ingineri. Eşti atent la detalii şi iţi place sa contribui la siguranţa celor din jur? Noi iţi oferim posibilitatea de a te alătura unei echipe de profesionişti şi să iţi pui în valoare cunoştinţele acumulate până în prezent. Printre responsabilităţile principale, se vor regăsi: - efectuare site survey pentru a culege informaţiile constructive (măsurători), necesare întocmirii documentaţiei pentru autorizare; - analiza documentaţie existente, în vederea corelării acesteia cu situaţia din teren; - completarea dosarului de autorizare : Proiectare instalaţii, relevee de arhitectură; - asistenţă la întocmirea scenariului de securitate la incendiu; - asistenţă la întocmirea raportului de expertiză tehnică pentru cerinţa esenţială „securitate la incendiu”; - asistenţă la întocmirea referatului verificatorului de proiect pentru cerinţa esenţială „securitate la incendiu” – construcţii şi instalaţii – la fazele de proiectare: proiect tehnic şi detalii de execuţie, relevee, şi după caz, pentru proiectul întocmit pe baza referatului de expertiză; - întocmirea dosarului complet, în vederea obţinerii autorizaţiei de securitate la incendiu, în trei exemplare; - depunere cerere de autorizare la ISU; - asitenţă tehnică de specialitate în timpul vizitei oficiale a reprezentanţilor ISU; - obţinerea autorizaţiei de securitate la incendiu.

Cerinte

Pentru clientul nostru, o companie care este lider al industriei naţionale de târguri şi expoziţii, căutăm Inginer în cadrul Compartimentului Prevenire, Protecţie şi Calitate. Sunt necesare: - studii superioare finalizate; - minim 1 an de experienţă în domeniul Construcţiilor/ Amenajărilor; - atenţie la detalii; - cunoştinţe de limbă engleză (reprezintă un avantaj).

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai