Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Ai vrea sa preiei sarcini cu un nivel inalt de responsabilitate? Coordonarea tehnicienilor de proces Controlul si monitorizarea proceselor de productie in scopul cresterii productivitatii Realizarea de proiecte si sedinte de imbunatatire a proceselor de productie, cu toate departamentele implicate Contribuie activ in realizarea si actualizarea PFMEA Responsabil de realizarea Root Cause Analysis in cazul deviatiilor de proces Monitorizarea si imbunatatirea proceselor pentru noile produse / linii de productie Efectuare preacceptare si acceptare pentru echipamentele de lucru Intocmire dosare tehnice (parametri, fise de instuctiuni) pentru toate echipamentele si posturile de lucru, precum si scolarizarea personalului cu privire la echipamente Implementarea si monitorizarea noilor tehnologii Asistarea si sprijinul pentru instalarea noilor linii de productie Realizare studii de timp pentru toate procesele de productie Oferire de suport tehnic in productie

Cerinte

Impresioneaza-ne – cu abilitatile tale profesionale si personale. Experienta similara minim 3 ani (in domeniul automotive) Studii superioare finalizate in domeniul tehnic Cunostinte foarte bune de desen tehnic Citire/ intelegere diagrame electrice, electronice, hidraulice, pneumatice, mecanice Cunostinte de operare PC: MS Office Limba Engleza, minim nivel mediu (Germana constituie avantaj) Organizat, capabil sa stabileasca prioritati si sa lucreze in echipa Orientare catre client si capacitatea de colaborare cu alte functii si terte parti Iti oferim oportunitati excelente pentru crestere si dezvoltare, adaptate specific pentru tine. Asiguram acest lucru prin intalniri periodice centrate pe feedback si prin program de pregatire divers. Valorificam performanta remarcabila. De aceea tinta noastra este sa lucram cu tine pe termen lung. Nu te incurajam doar sa iti atingi potentialul, iti oferim de asemenea remuneratie bazata pe performanta si optiuni de lucru flexibile pentru diferite stadii ale vietii. Mergi pe calea ta - cu noi.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai