Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Printre responsabilitatile principale ale postului, vom enumera: - proiectarea, implementarea si monitorizarea planului anual de investitii; - monitorizarea executiei lucrarilor si efectuarii platilor conform contractului si prevederilor legale; - organizarea comandamentelor de santier si a intalnirilor cu proiectantii, dirigintii de santier si constructorii; - gestionarea dosarului lucrarilor de investitii; - asigurarea relatiei cu reprezentantii institutiilor statului (primarie, prefectura, inspectoratul de stat in constructii, etc.).

Cerinte

Esti orientat spre rezultate, extrem de organizat si un maniac al detaliilor puse la punct? Noi vrem sa investim in tine. De aceea, daca iti doresti sa evoluezi din punct de vedere profesional si esti un talent innascut in a atrage cele mai bune investitii, atunci asteptam CV-ul tau.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai