Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati: - dezvoltarea si design-ul conceptului (produsele fiind componente de taiat/presat pentru echipamente CNC) - generarea modelului si desenelor tehnice in CAD (Autocad) sau alte programe similare - generarea listei de materiale - creare documentatie (CAD, specificatii de test, protocoale de revizuire) - responsabil de proiect, proiectare si realizare plan de costuri.

Cerinte

Cerinte: - experienta in domeniul proiectarii, 1-3 ani; - studii tehnice superioare finalizate; - experienta in utilizarea uneltelor CAD (Autocad); - bune abilitati tehnice si de citire a desenelor tehnice; - bune cunostinte si abilitati in MS Office; - limba engleza avansat; - persoana responsabila, atenta la detalii si organizata. Oferta salariala: Training specializat in strainatate; Pachet salarial atractiv; Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei companii multinationale.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja