Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Evolution HCC recruteaza pentru clientul nostru, o companie multinationala in domeniul instalatiilor, Inginer Proiectant Instalatii Electrice Interioare din Cluj-Napoca. Valorile dupa care se ghideaza clientul nostru sunt perfectionarea continua si plusul de valoare adaugat prin cresterea profesionala a angajatilor si a conducerii. Profesionalismul, preturile competitive si portofoliul de clienti sunt cartea de vizita care il recomanda pe clientul nostru. Noi iti oferim: – posibilitate de dezvoltare profesionala; – posibilitatea de a face parte dintr-o echipa tanara orientata spre succes; – suport pentru a atinge un nivel ridicat de performanta; – conditii bune de munca; – salar foarte atractiv plus alte bonusuri. Aplica acum!

Cerinte

Daca esti interesat sa faci parte dintr-o companie de top premium aflata in plina ascensiune este nevoie sa detii: – minim 3 ani de experienta in domeniul Proiectarii Instalatiior Electrice Interioare; – cunostinte Autocad; – cunostinte de limba engleza – reprezinta un avantaj. Ce este nevoie sa faci? – proiectarea diferitelor instalatii electrice interioare in domeniul constructiilor civile si industriale; – pregatirea documentatiei tehnice de proiect; – gestionarea diverselor proiecte si urmarirea derularii lor.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja