Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

- Reprezinta imaginea companiei in relatia cu clientii (institutii bancare), - Asigura mententanta in perioada de garantie cat si post garantie in cazul solicitărilor sau pe perioada contractelor de service încheiate cu clienții, - Propunerea de optimizari a procesului, - Mentinerea relatiei cu furnizorii de echipamente sau de piese, - Efectuează lucrările de service/ reparații în cazul echipamentelor defecte la sediul clientului, - Înregistrează tipul şi valoarea costurilor de mentenanţă şi reparaţii, - Ajuta beneficiarul pentru a putea pune în funcțiune echipamentele. Descrierea companiei Elas Professional Service Network Romania, este parte a grupului EPSN Workforce cu reprezentanta in 11 tari ale Uniunii Europene. EPSN Workforce este prima companie care asigură o soluție totală de recrutare la nivel internațional. Oferim un proces detaliat de relocare pentru fiecare domeniu de activitate, pentru fiecare țară, dedicat Talentelor și Clienților cu toate informațiile necesare, de la etapa de acomodare și până la programul de monitorizare de tip „buddy”, pentru a ne asigura că așteptările candidaților sunt îndeplinite. Nu doar pentru a se integra la job, dar și pentru a se integra în țară. Elas Professional Services Network Ro Elas Professional Services Network Ro 3 anunțuri active Criterii job Limbi străine engleza germana Permis conducere B Nivel carieră Entry-Level/Primii 3 Ani Exp Tip job Full time Oraș Bucuresti Ploiesti Departament Inginerie Service / Reparatii Specialisti / Tehnicieni Telecomunicatii Industrie Prestari servicii IT / Telecom Masini / Auto Oferta se va negocia in urma interviului

Cerinte

- carnet de conducere; - orientare spre relatii cu clientii; - engleza avansat; -minim 2 ani de experienta ca inginer. Candidatul ideal - Gandire tehnica, - Decis sa-si faca o cariera pe termen lung din activitatea de Service, - Sa-i placa sa lucreze cu oamenii, sa stabileasca si sa intretina relatii excelente cu partenerii, - Sa fie meticulos, dedicat acestei activitati, - Sa-i placa sa studieze continuu si sa aiba mentalitatea profesionistului, - Sa cunosca bine Office-ul (Word, Excel, Outlook-posta e-mail), sa-si tina actualizata o evidenta detaliata,

3 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai