Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ai studii in domeniul ingineriei medicale si biomedicale? Ai abilitati tehnice si esti pasionat de repararea si intretinerea aparatelor medicale? Avem job-ul potrivit pentru tine. Printre responsabilitatile tale principale se numara: - asigurarea activitatii de service pentru aparatura instalata; - instalarea si instruirea in ceea ce priveste folosirea aparaturii vandute; - mentinerea relatiei cu clientii unde exista baza instalata si ofertare de piese si consumabile.

Cerinte

Abilitatile necesare ocuparii postului sunt urmatoarele: - capacitatea de a lucra in echipa; - capacitatea de a comunica cu clientii companiei; - capacitatea de a invata modul de functionare a aparaturii; - experienta de 2-3 ani in domeniu; - studii in domeniul ingineriei medicale si biomedicale; - cunostinte IT si cunostinte de retea IT; - cunoasterea limbii engleze la nivel mediu-avansat; - permis de conducere categoria B. Beneficii: Salarizarea este negociabila in functie de experienta si abilitati; Comision din vanzarile efectuate; Masina si telefon de serviciu; Se ofera training la locul de munca cu ajutorul caruia vei dobandi cunostintele necesare desfasurarii activitatii. Posibilitatea de a lucra intr-un mediu de lucru placut si profesionist.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja