Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-documentarea continua cu privire la piata de produse si servicii aflate in portofoliul firmei; -participarea la intalniri cu clientii in vederea identificarii nevoilor si oferirea de consultanta tehnica; -promovarea produselor comercializate de catre companie si prezentarea lor din punct de vedere al specificatiilor tehnice; -realizarea ofertelor de pret in functie de bugetul clientului si stabilirea clauzelor contractuale; -informarea departamentului de productie in legatura cu standardele de calitate solicitate de catre client. Beneficii: -dezvoltarea unei cariere de success intr-o companie aflata in continua ascensiune; -orientare catre nevoile de dezvoltare profesionala ale fiecarui angajat; -loc de munca stabil intr-un mediu dinamic.

Cerinte

-studii superioare finalizate sau in curs de finalizare, in domeniul tehnic; -cunoasterea limbii engleze la nivel cel putin mediu; -cunostinte de operare PC; -disponbilitate pentru deplasari la sediul clientului; -permis de conducere categoria B; -abilitati de comunicare si relationare; -organizare si prioritizarea activitatilor.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja