Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un Inginer calitate pentru o companie de mase plastice din Hemeius. Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana proactiva, usor adaptabila si cu dorinta de perfectionare pe plan profesional. Responsabilitatile postului sunt: -coordonarea proceselor de management al calitatii; -imbunatatirea continua a proceselor de fabricatie; -organizarea si auditarea proceselor conform standardelor ISO TS 16949, VDA 6.5 si a cerintelor clientilor. Salarizarea este negociabila in functie de experienta si poate ajunge la 2500 lei brut. Exista posibilitatea de dezvoltare pe plan profesional. Poate fi un contract de lunga durata intr-o companie de succes. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistraza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Un minim de experienta in acest domeniu reprezinta un avantaj. Conditia obligatorie este sa aiba finalizate studiile in Managementul calitatii. Abilitatile de a analiza problemele prin utilizarea 8D, 5Why Diagrama cauza-efect. Cunostintele de limba engleza nu trebuie sa lipseasca, iar cunostintele de limba italiana pot reprezenta un atu.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja