Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Pentru clientul nostru, o companie ce ofera un serviciu complet pentru operațiile din sectorul mecanico-plastic, cautam un Inginer Calitate in Bacau. Aceasta este o oportunitate excelenta de crestere si dezvoltare profesionala pentru tine. Daca nu locuiesti in Bacau si doresti sa te relochezi, clientul nostru te va ajuta cu relocarea. Imparte deprinderile tale profesionale acum si pregateste-te sa cresti odata cu clientul nostru. Compania pentru care vei lucra se ocupa cu fabricarea produselor folosite in domenii precum industria auto, eletromecanica, electricitate și electronice dispozitive de uz casnic si iluminat. Beneficii: • Un pachet salarial atractiv si motivant; • Mediu de lucru placut si o echipa profesionista intr-o companie de success, cu peste 300 de angajati; • Contract pe perioada nedeterminata; • Planuri de dezvoltare profesionala;

Cerinte

Cautam o persoana proactiva, usor adaptabila si cu dorinta de perfectionare pe plan profesional. De asemenea, este important sa ai: • Minim 1 an de experienta in acest domeniu; • Studii superioare de specialitate finalizate (cerinta obligatorie); • Experienta in audituri interne, externe, pe procese (VDA 6.5), si produs (VDA6.3); • Cunoasterea MSA (SPC); • Abilitati de a analiza problemele prin utilizarea 8D, 5Why Diagrama cauza-efect; • Cunostinte de limba engleza; • Cunostintele de limba italiana reprezinta un avantaj; Principalele responsabilitatile ale postului sunt: • Coordonarea proceselor de management al calitatii; • Imbunatatirea continua a proceselor de fabricatie.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai