Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Inginerul climatician se va ocupa de coordonarea cu succes a echipei de climaticieni. Responsabilități: - coodonarea unei echipe de climaticieni (3-4 persoane); - elaborarea planning-ul pesonal, dar și al angajaților din subordine; - montarea de aparate de aer condiționat în magazinele deja deschise, cât și cele care urmează să se deschidă; - oferirea de soluții tehnice pentru problemele apărute; - achiziția materialelor necesare pentru mentenanța aparatelor de aer condiționat; - identificarea unor noi modalități de eficientizare a muncii și reducere a costurilor; - ținerea legăturii cu furnizorii; - realizarea rapoartelor de activitate. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Cazare, mașină, laptop și telefon de serviciu; - Mediu de lucru dinamic alături de o echipă de profesioniști.

Cerinte

Eşti absolvent al Facultăţii de Construcții și Instalații? Ești interesat de o relocare în Franța? Ai experienţă în montari aer condiționat? Esti motivat, responsabil şi determinat? Cerințe: - Experiență relevantă în domeniu; - Cunoștințe de limbă franceză nivel mediu (minim A2-B1); - Abilități organizatorice și de prioritizare task-uri; - Capacitate de a asimila cunoștințe noi; - Bune abilități de comunicare și relaționare; - Inițiativă și spirit de echipă; - Disponibilitate la deplasări; - Permis categoria B. Descrierea companiei Liderul european în domeniul Destocajului, cu peste 40 de ani de experiență în spate, își caută Ingineri climatizare (pentru a lucra în Franța) pentru rețeaua sa franceză de 282 de magazine.

3 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai