Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza ingineri constructii drumuri si poduri Nu percepem comision! Oferta: Salarizare: Salariu motivant Atributii: -intocmeste proiecte tehnice pe calculator -participa la pregătirea documentelor pentru receptia lucrarilor -intocmeste rapoartele tehnice pentru fundamentarea cererilor de plata in conformitate cu instructiunile de plata, anexa la contractul de finantare -dezvoltarea procedurilor in vederea cresterii eficientei si calitatii

Cerinte

- cunostinte de programe de soft specifice - absolvent al Facultatii de Drumuri, Poduri si Cai Ferate - excelente abilitati pe computer MS Office, AUTOCAD - cunostinte de limba engleza - cunostinte solide de legislatie in acest domeniu - abilitati bune de a coopera - respectarea termenelor limita - atent la detalii, punctual - disponibil la deplasari in cazul in care este necesar

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai