Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: - studii superioare tehnice finalizate, profil construcţii civile - excelente cunostinte de utilizare a computerului MS Office, AutoCAD sau programe similare - experienta in domeniul constructiilor civile ca sef de santier, project manager etc. - experienta demonstrata in coordonarea echipelor de santier - experienta in managementul constructiilor civile - persoana motivata, dornica de a invata, atenta la detalii - abilitati dezvoltate de comunicare si organizare - permis categoria B

Cerinte

RESPONSABILITATI: - coreleaza proiectul cu activitatea din santier; - coordonarea si supervizeaza constant desfasurarea lucrarilor proiectului pe santier si rezolva eventualele probleme aparute in executie, ofera solutii tehnice pe santier; - coordoneaza si conduce executia corecta a lucrarilor in santier din punct de vedere al calitatii, cantitatii si respectarii termenului de executie; - coordoneaza activitatea de executie din santier, echipele proprii si ale subantreprenorilor; - asigura controlul si finalizarea lucrarii conform proiectului, cu respectarea cerintelor beneficiarului; - asigura respectarea procedurilor de lucru cu respectarea etapelor de constructive, instructiunilor tehnice si respectarea normelor de securitate a muncii; - verifica documentele si calitatea materialelor livrate in santier

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja