Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-Firma noastra opereaza o lungime apreciabila de infrastructura feroviara in Germania. Exista o multitudine de proiecte de mica si mare anvergura. Pentru aceasta suntem in cautarea unui inginer constructor cai ferate. Se ofera: -contract de lucru pe perioada nedeterminata -activitati interesante și variate -oportunitati de dezvoltare personala si calificare -un mediu de lucru european -salariu competitiv conform grilei companiei -asigurari si concedii conform legislatiei germane

Cerinte

- Absolvent al unei facultati de constructii (cai ferate) - Experienta efectiva in constructia cailor ferate. - Lucrator independent si atent la calitatea muncii, flexibil si responsabil. - Limba Germana la un nivel cel putin intermediar - Asteptam o scrisoare de intentie detaliata asupra calitatilor dumneavoastra profesionale si personale, preferabil in limba Germana. Insistati va rugam pe experienta legata de caile ferate

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja