Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Clientul nostru este este una din principalele intreprinderi producatoare de piese forjate, piese si subansamble pentru tractoare, masini agricole, constructii metalice, din vestul Romaniei. Responsabilitatile postului: - Coordoneaza activitatile sectiei de prelucrari mecanice; - Optimizeaza procesele de prelucrari mecanice din punct de vedere al calitatii, costurilor si termenelor de executie; - Gestioneaza resursele puse la dispzitie pentru a asigura cele mai bine rezultate; - Propune metode de imbunatatire si eficientizare; - Optimizeaza programele masinilor cu comanda numerica; - Defineste procesele de prelucrare; - Gestioneaza personalul de pe zona si echipamentele; - Analizeaza si monitorizeaza indicatori definite.

Cerinte

- Studii superioare tehnice; - Experienta in coordonarea unei echipe; - Experienta relevanta in Prelucrari Mecanice; - Cunostinte de limba Engleza – prezinta avantaj. Aptitudini necesare ocuparii postului: - Abilitati de comunicare si organizare; - Rezistenta la stres; - Seriozitate. Se ofera: - Salarizare avantajoasa; - Decontare abonament transport; - Tichete de masa; - Prima de vacanta; - Prime de Paste si de Craciun (tichete cadou).

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai