Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru unul dintre clientii nostri, companie multinationala si unul dintre cei mai mari producatori si furnizori pentru industria automotive, cautam Inginer de Proces. Responsabilitati: • Definirea procedurile si instructiunile specifice fiecarei operatii tehnologice; • Monitorizarea performantei sculelor, dispozitivelor si a verificatoarelor utilizate in procesul de productie; • Elaborarea rapoartelor de analiza a fezabilitatii de productie; • Asigurarea solutiilor necesare pentru rezolvarea problemelor tehnice din procesul de productie; • Optimizarea tehnologiilor de prelucrare in scopul cresterii eficientei economice; • Pregatirea si prezentarea rapoartelor tehnice de activitate.

Cerinte

Cerinte: • Cunostinte de programare CNC si tehnologii de prelucrare prin aschiere; • Cunostinte de operare in sistemele CAD; • Studii superioare tehnice; • Experienta minim 2 ani in procesul de productie; • Foarte bune abilitati de relationare si munca in echipa; • Orientare spre rezolvarea problemelor si atentie la detalii; • Limba engleza – mediu/avansat. Beneficii: • Pachet salarial motivant; • Mediu de lucru placut; • Oportunitati de dezvoltare. Aplica acum cu incredere ! :)

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja