Detalii loc de munca

Descrierea jobului

-diagnosticarea și repararea diverselor aparate și componente electronice; – identificarea cauzelor defecțiunilor; -lipirea, refacerea și înlocuirea tuturor componentelor necesare reparației. BENEFICII -salariu și condiții excelente; -plata concediilor și a orelor suplimentare; -activitate interesantă, în continuă schimbare; -oportunități excelente de dezvoltare și promovare rapidă; – companie sigură (stabilă și profitabilă); -asistență relocare.

Cerinte

-experiență relevantă în domeniul reparațiilor aparatelor și componentelor electronice; -bune abilități de cositorit, pe dispozitive PTH și SMT, cu ajutorul ciocanului de lipit și a stației pentru cositorit cu jet de aer cald; -cunoștințe și experiență în repararea componentelor SMP, VSD, plăcilor analogice și circuitelor digitale; -studii superioare în domeniul electronic /electro-tehnic; -limba engleză nivel avansat.

1 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja