Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Pentru departamentul nostru de Dezvoltare - Produs căutam specialiști care să contribuie la dezvoltarea companiei. Profită de oportunitatea de a te alătura unei echipe energice și entuziaste! Într-o lume în plină schimbare, singura constantă este pasiunea. Dacă vă pasionează automobilul, proiectarea interioarelor automobilelor de lux, contactul direct atât cu colegii din echipa cât și cu clienții noștri, producători de automobile de lux, atunci ați găsit răspunsul pasiunii dumneavoastră! Descrierea postului: Proiectarea şi dezvoltarea în Catia V5/UG a pieselor şi ansamblelor de interior pentru autoturisme (3D şi 2D) În tocmirea de concepte , soluţii de rezolvare şi transpunerea lor în CAD

Cerinte

Studii de inginerie - profil mecani ; Abilităţi de gândire 3D; Cunoştinţe de limba engleză ; Limba germană constituie avantaj ; Experienţa în proiectare piese plastic constituie avantaj ; Cunoştinţele de CATIA / UG-CAD constituie avantaj ; Experienţă minim 3 ani într -o poziţie similară . Ce oferim: Şansa dezvoltării carierei într-o companie multinaţională de renume Salariu competitiv & Beneficii Posibilitatea de a aborda teme tehnice interesante Șansa de a lucra în echipe internationale puternice, folosind tehnologii moderne în domeniul proiectării și comunicării Programe performante de școlarizare Transport gratuit

1 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai