Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Cautam candidatul potrivit pentru angajatorul nostru din Birmingham. Oferim: - Salarizare 10 lire/ora; - Minim 40 de ore pe saptamana cu posibilitate de a face ore suplimentare; - Locatie – Birmingham, UK; - Data de start imediata si contract pe o perioada nedeterminata; - Cazare oferita de angajator; Responsabilitati: - Coordoneaza activitatile de instalatii sisteme electrice aferente proiectelor companiei; - Asigura suportul necesar pentru realizarea in bune conditiii a lucrarilor si respectarea termenelor convenite cu beneficiarii; Cerinte: - Limba engleza la nivel mediu / avansat - Studii superioare (Electrotehnica/Energetica/Electronica; Instalatii); - Electrotehnica: exploatare instalatii si retele electrice; executie, coordonare si supraveghere proiecte sisteme electrice curenti tari si curenti slabi, interpretare proiecte tehnice; - Experienta profesionala in domeniu minim 1 an - Experienta in coordonarea activitatilor specifice unui proiect complet de instalatii electrice industriale; - Abilitati: comunicare, coordonare echipe lucru, identificare de solutii, rezolvarea problemelor; - Disponibilitate pentru deplasari si coordonare lucrari in tara si strainatate; - Abilitati excelente de operare PC: AutoCAD, Microsoft Office Nu se plateste comision din tara!

Cerinte

- Limba engleza la nivel mediu / avansat - Studii superioare (Electrotehnica/Energetica/Electronica; Instalatii); - Electrotehnica: exploatare instalatii si retele electrice; executie, coordonare si supraveghere proiecte sisteme electrice curenti tari si curenti slabi, interpretare proiecte tehnice; - Experienta profesionala in domeniu minim 1 an - Experienta in coordonarea activitatilor specifice unui proiect complet de instalatii electrice industriale; - Abilitati: comunicare, coordonare echipe lucru, identificare de solutii, rezolvarea problemelor; - Disponibilitate pentru deplasari si coordonare lucrari in tara si strainatate; - Abilitati excelente de operare PC: AutoCAD, Microsoft Office

4 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai