Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

• Realizarea lucrarilor de intretinere si reparatii cu grad mediu si ridicat de dificultate pentru echipamentele de montaj conform planurilor de reparatii si conform indicatiilor superiorilor precum si a documentatiei privind modul de desfasurare a verificarii; • Analiza cauzelor defectelor, diagnosticarea acestora, stabilirea tipului si a modului de indepartare a deficientei si defectului; • Intocmirea necesarul de noi echipamente; • Efectuarea operatiilor de mentenanta preventiva conform planului de mentenanta si de mentenanta corectiva, precum si completarea documentatiei aferente acestor lucrari; • Punerea in functiune a noilor linii de montaj transferate din cadrul companiei; • Indeplinirea cerintelor sistemului de management; • Participarea la procesul de imbunatatire continua din cadrul mentenantei. • Participarea activa la transferul liniilor de productie.

Cerinte

Candidatul ideal • Studii superioare tehnice, specializarea: Electromecanica, Electronica sau Automatizari; • Cunostinte electrica, mecanica, pneumatica; • Abilitati tehnice; • Orientare spre client; • Cunoasterea limbii engleze si/sau germane nivel mediu.

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai