Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati - Tinerea la zi a documentatiei si a istoricului de lucrari pentru fiecare instalatie; - Elaborarea si urmarirea programului de inspectie a utilajelor; - Tine evidenta stocului de piese de schimb si il completeaza; - Executa citirile contoarelor de apa, gaz si electricitate si tine arhiva inregistrarilor; - Intocmeste necesarul de piese de schimb electric si mecanic; - Planifica si participa impreuna cu echipele de electricieni si mecanici la efectuarea reparatiilor; - Inlocuieste managerul de mentenanta pe perioada absentei acestuia din fabrica preluand si sarcinile acestuia.

Cerinte

Cerinte - Absovent studii superioare cu profil electric; - Minim 3 ani experienta in domeniu; - Cunostinte medii de limba engleza; - Cunostinte de operare MS Office; - Carnet de conducere categoria B. Oferta - Oportunitatea de a lucra intr-o companie multinationala; - Pachet salarial avantajos.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja