Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Spania. Manworking.ro angajeaza inginer foraj pentru o platforma marina, fara comision, cazare, transport si masa asigurate, salariu atractiv. Responsabilitati: • Coordoneaza activitatea de foraj pe platforma marina pentru a realiza folosirea completa a capacitatilor de productie si utilizarea cu randament maxim a utilajelor, masinilor si instalatiilor prin eliminarea intreruperilor sau deficitelor • Coordoneaza procesul de productie in scopul respectarii standardelor de calitate si executie a lucrarilor la timp • Supravegheaza echipa si verifica modul de aplicare al procedurilor stabilite si implicarea angajatilor pentru

Cerinte

• Obligatoriu experienta pe o platforma petroliera • Obligatoriu cursul de prim-ajutor BOSIET si certificatul IWCF valabil • Limba engleza /franceza si/sau spaniola

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja