Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Acest post presupune repararea si intretinerea camioanelor de tip frigo. Responsabilitati: -repararea unitatii de refrigerare; -identificarea defectiunilor si reparatia acestora; -intretinerea echipamentului de lucru si a masinii pe care se lucreaza; -organizarea muncii cu clientii deja existenti si imbogatirea bazei de date cu clienti noi unde este posibil.

Cerinte

-competente de reparare si intretinere a unitatii de refrigerare; -identificarea defectiunilor si reparatia acestora; -abilitatea de a lucra individual; -cunostinte bune de limba engleza – vorbit si scris. Alte informaţii Beneficii: vor fi puse la dispozitia candidatului telefon si masina pentru deplasarea de la domiciliu la locul de munca. Perioada contractuala este de 1 an de zile cu posibilitate de prelungire pe perioada nedeterminata. Candidatul are posibilitatea sa se relocheze acolo impreuna cu familia. Program de munca: se lucreaza 5-6 zile pe saptamana, in functie de cat este de munca in saptamana respectiva.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja