Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Supravegheaza si coordoneaza pe teren echipa de executie in amenajari peisagistice si intretinere de spatii verzi; • Tine relatia cu conducerea si beneficiarii, realizeaza vizite in teren; • Proiecteaza, oferteaza si realizeaza lucrarile de amenajari peisagistice, supravegheaza indeplinirea sarcinilor, coordoneaza operatiunile cu conducerea echipelor de muncitori; • Responsabilitati conexe: situatii de lucrari, rapoarte, facturi, urmarirea platilor, stabilirea prioritatilor. - Intocmirea documentatiilor de proiectare - Participarea la antemasuratori si masuratori pentru relevare, precum si verificarea pe santier a cotelor si dimensiunilor de executie. - Stabilirea conceptului general al unei gradini sau parc, al locului de plantare al arbustilor decorativi si al florilor - Cunoasterea si selectarea materialelor, a produselor si plantelor adecvate si realizarea cererii pentru achizitionarea acestora. - Prezentarea proiectelor catre clienti si argumentarea avantajelor * Beneficii : masina, telefon

Cerinte

-Studii superioare de specialitate: horticultura sau peisagistica - Permis de conducere categoria B - Abilitati excelente de comunicare, prezentare, negociere si lucru in echipa - Persoana organizata si atenta la detalii - Persoana motivata, responsabila, creativa, orienatata catre solutii urbane inovative - Operare PC: Word, Excel, Power Point, programe de baze de date - Permis de conducere categoria

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja