Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectionam pentru o firma din Germania, cu actionariat romanesc, un inginer instalatii pentru a coordona lucrarile de instalatii sanitare si termice (locuinte, cladiri administrative, unitati de productie) in orasul Mannheim, Germania. Contractul de munca se incheie cu firma din Germania. Materialele cu care se lucreaza: -Teava SML teava din fonta , prins cu coliere -Teava PE teava de plastic cu densitate mare ,cu sudura cap in cap cu aparat pri electro fuziune. -Teava de inox prin presare Teava cupru prin presare. Oferta : - contract de munca pe perioada nedeterminata; - cazarea asigurata gratuit de angajator; - se lucreaza 10 ore pe zi, 5 zile pe saptamana; - salariu lunar brut 2200 de euro (creste pe parcurs).

Cerinte

- specializare si experienta in instalatii sanitare si termice; - cunostinte referitoare la lucrarile de sudura WIG – TIG si PHDE; - cunostinte de limba germana – nivel conversational; - disponibilitate pe termen lung.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja