Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Descrierea sarcinilor/atributiilor/activitatilor postului: - Coordoneaza lucrarile de instalatii si echipare; - Actioneaza pentru conformitatea solutiilor tehnice in proiectare compatibile cu tehnologiile de executie; - Coordoneaza activitatea de instalatii din santier; - Verifica etapele de lucrari si a calitatii lucrarilor ; - Mentine legatura cu subcontractorii - intocmirea documentatiilor pentru instalatiile interioare termice, sanitare si canalizare menajera; - antemasuratoare, schema izometrica, necesarul de materiale; - negocierea, incheierea si monitorizarea contractelor de lucrari; - supervizarea si participarea la activitatile de montare instalatii ; - Urmarirea si coordonarea lucrarilor de mentenanta; - Intocmire de specificatii tehnice pentru echipamente.

Cerinte

Cerinte - studii superioare de specialitate (Facultatea de Constructii - Instalatii in constructii); - experienta minim 7 ani in proiectarea/dimensionare si executia instalatiilor termice, sanitare, ventilatie; - versatilitate in utililizare calculator, inclusiv pachet OFFICE; - foarte bun cunoscator si utilizator al platformei software AutoCad; - abilitati de comunicare si lucru in echipa; - consultanta tehnica, urmarire derulare proiecte; - seriozitate, capacitate de a respecta termenele limita; - o persoana ordonata, serioasa si implicata in toate aspectele legate de munca sa - bune abilitati de comunicare, capabila sa lucreze intr-o echipa dinamica - capacitati organizatorice si de coordonare a echipelor de lucratori - Bun cunoscator al limbii engleze. Oferta (bonusuri, beneficii) - Oportunitatea de a activa intr-un mediu dinamic propice dezvoltarii profesionale si personale; - Training specific; - Salariu atractiv in functie de experienta si rezultatele activitatii desfasurate.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai