Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam urgent pentru clientul nostru, candidati dispusi sa lucreze in Constanta, pentru o perioada de 6-8 luni cu posibilitatea de prelungire a contractului si care sa indeplineasca criteriile specificate mai jos :

Cerinte

- Coordoneaza, supravegheaza, controleaza procesul de productie al placilor de cuartz compozit - Intocmeste planul de productie si necesarul de materii prime in functie de comenzile emise - Verifica si modifica, unde este cazul, parametrii de lucru ai instalatiilor in conformitate cu normele de productie - Elaboreaza si urmareste respectarea programelor de mentenanta ale mijloacelor fixe din dotare - Raspunde de mentinerea conditiilor prevazute in autorizatiilor de functionare emise de organismele de autorizare - Coordoneaza activitatea atelierului mecanic si aproba necesarul de piese si materiale necesare efectuarii verificarilor, intretinere si repararii mijloacelor din dotare - Verifica zilnic starea tehnica a instalatiei si remediaza orice defectiune / neregula aparuta - Remediaza, executa si participa la lucrarile de reparative alaturi de ceilalti colegi ( electrician, etc. ) - Corecteaza reglajele care nu permit fucntionarea optima a instalatiei - Efectueaza operatiunile de mentenanta ( intretinere ) a instalatiilor si raspunde de respectarea prescriptiilor tehnice mentionate in documentatia tehnica a instalatiilor

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja