Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Smart HR asistă clientul său, lider mondial în domeniul echipamentelor de frig industrial, în găsirea candidatului potrivit pentru postul de Inginer mecanic - Frigotehnist. Responsabilități: - Întreținere, service și asistență tehnică pentru echipamente frigorifice industriale; - Supervizare montaj și punere în funcțiune a echipamentelor; - Menține și dezvoltă relația comercială cu baza de clienți; - Realizează procese verbale și rapoarte; Beneficii: - Posibilitatea de a lucra într-o companie multinațională; - Oferirea de training specializat; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

Candidatul ideal: - Studii superioare tehnice cu specializare în studiul instalațiilor termice - prezintă avantaj; - Abilități mecanice, cunoștințe în instalații electrice și automatizări industriale; - Experiență în domeniul service - ului de instalații frigorifice - avantaj; - Bun organizator al activitatii pentru indeplinirea orarului stabilit; - Bună cunoaștere a limbii engleze. - Dispus la călătorii.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai