Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Smart HR asistă clientul său, lider mondial în domeniul echipamentelor de frig industrial, în găsirea candidatului potrivit pentru postul de Inginer mecanic WSRO (separatoare și decantoare centrifugale). Responsabilități: - Întreținere, service și asistență tehnică pentru echipamente industriale; - Supervizare montaj și punere în funcțiune; - Menține și dezvoltă relația comercială cu baza de clienți; - Întocmește liste de piese de schimb; - Pregătește documentele pentru: procese verbale, rapoarte, etc; - Dispus la călătorii (50% din timpul de muncă). Beneficii: - Posibilitatea de a lucra într-o companie multinațională; - Oferirea de training specializat; - Logistică aferentă necesară desfășurării activității; - Pachet salarial motivant.

Cerinte

Candidatul ideal: - Absolvent universitate tehnică - obligatoriu; - Abilități mecanice, cunoștințe în instalații electrice și automatizări industriale; - Bun organizator al activității pentru îndeplinirea orarului stabilit; - Experiența similară - prezintă avantaj; - Bună cunoaștere a limbii engleze; - Abilități de a lucra pe calculator.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai