Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Smart HR asistă clientul său, lider mondial în domeniul echipamentelor de frig industrial, în găsirea candidatului potrivit pentru postul de Inginer mecanic WSRO (separatoare și decantoare centrifugale). Responsabilități: - Întreținere, service și asistență tehnică pentru echipamente industriale; - Supervizare montaj și punere în funcțiune; - Menține și dezvoltă relația comercială cu baza de clienți; - Întocmește liste de piese de schimb; - Pregătește documentele pentru: procese verbale, rapoarte, etc; - Dispus la călătorii (50% din timpul de muncă). Beneficii: - Posibilitatea de a lucra într-o companie multinațională; - Oferirea de training specializat; - Logistică aferentă necesară desfășurării activității; - Pachet salarial motivant.

Cerinte

Candidatul ideal: - Absolvent universitate tehnică - obligatoriu; - Abilități mecanice, cunoștințe în instalații electrice și automatizări industriale; - Bun organizator al activității pentru îndeplinirea orarului stabilit; - Experiența similară - prezintă avantaj; - Bună cunoaștere a limbii engleze; - Abilități de a lucra pe calculator.

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja