Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Firma olandeza angajeaza pe perioada nedeterminata INGINER MECANIC cu experienta in domeniul confectiilor metalice. În calitate de inginer mecanic, veti lucra într-o echipă de profesioniști în domeniul securității și produselor anti-efracție. Eficiența este cuvântul cheie. Sunteți capabil să puneti in practica inovațiile și îmbunătățirile.

Cerinte

CRITERII DE SELECTIE Pentru aceasta pozitie cautam candidati cu urmatorul profil: * Studii superioare * Experiență relevantă în inginerie * Afinitate cu domeniul de prelucrarea oțelului * Experiență extinsă in design 3D * Buna cunoastere a limbii engleze * Disponibil de a călători * Lucrati cu exactitate si sunteti rezistent la stres * Puteți lucra într-o echipă * Aveți o atitudine flexibilă * Permis auto (masina proprie constituie un avantaj)

1 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai