Detalii loc de munca

Descrierea jobului

INGINER MENTENANTA - INDUSTRIA ALIMENTARA - MAREA BRITANIE Head-Hunting cauta pentru clientul sau, companie de productie britanica din domeniul alimentar - inginer mentenanta, cu minim 4 ani experienta in domeniu. NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Oferta: - contract de munca pe perioada nedeterminata - salarizare bruta anuala 30.000 lire (aproximativ 2.000 lire net pe luna) - asigurari platite de angajator - program de lucru 8 ore/zi, in 2 schimburi, luni-vineri. Toate interviurile se vor tine pe Skype cu camera web, nu trebuie sa va deplasati la sediul nostru.

Cerinte

Cerinte: - inginer mecanic/electrotehnica, minim 4 ani experienta ca inginer mentenanta in industria alimentara - capabil sa identifice si sa previna defectiunile utilajelor de pe linia de productie - limba engleza la nivel minim mediu - cumostine foarte bune PC - disponibil de relocare pe perioada lunga.

1 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja