Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

ATLAS SPORT SRL cea mai mare companie din Romania specializata in constructii sportive, angajeaza INGINER PROIECTANT Postul presupune activitati de intocmire a documetatiei tehnice, detalii de executie, studii de fezabilitate, devize, antemasuratori in domeniul proiectarii constructiilor sportive. Atributii si responsabilitati: – Intocmirea documentatiilor tehnice, a detaliilor de executie, studii de fezabilitate, devize, antemasuratori. – Stabilirea solutiei constructive sub indrumarea personalului cu experienta – Elaborarea desenelor de ansamblu – Elaborarea detaliilor tipice – Intocmirea caietelor de sarcini pentru executie – Intocmirea extraselor de material – intocmirea pieselor scrise (memoriu tehnic, programe de urmarire a calitatii executiei si a programului de urmarire a comportarii in timp)

Cerinte

- Absolvent al Facultatii Tehnice de Constructii; – Experienta in proiectare (constituie avantaj); – Cunostinte FOARTE BUNE utilizare PC (pachet Microsoft Office) – Cunostinte de utilizare a programelor de proiectare tip CAD, – Capacitatea de a lucra organizat cu termene limita; – Permis de conducere cat. B – Seriozitate, orientarea spre rezultate si dorinta de perfectionare in domeniul proiectarii; – Abilitati de comunicare si organizare; – Spirit de echipa. Oferta (bonusuri, beneficii): – Mediu de lucru placut alaturi de o echipa tanara ; – Oportunitati de evolutie si dezvoltare profesionala; – Salariu motivant.

3 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane