Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Relizeaza ofertele de pret si daca este cazul si propunerile de amenajare cu mobilier; - Efectueaza masuratori la sediul clientului pentru realizarea proiectului de mobilier; - Intocmeste proiectul complet pentru productie si il urmereste in productie; - Lanseaza comenzi catre furnizori pentru aprovizionarea cu materialele necesare realizarii proiectului lansat in productie. Oferim: - salariu competitiv in functie de experienta; - tichete de masa; - decontare transport; - posibilitate de promovare. Asteptam CV-urile dvs.

Cerinte

Candidatul ideal - De preferat absolvent Industrializarea Lemnului cu experienta in proiectarea de mobilier; - Cunostinte foarte bune de desen tehnic si AutoCAD 2D si 3D; - Sa stie sa intocmeasca un proiect complet pentru productie (desene detaliate ale pieselor de mobilier, nomenclatoare de repere si accesorii, liste de croire si bonuri de conusm); - Sa fie familiarizat cu proiectarea si tenologia de productie pentru mobilier din PAL, MDF furniruit si vopsit si lemn masiv; - Sa stie sa utilizeze Word si Excel; - Avantaj, dar nu obligatoriu, cunoasterea limbii engleze, 3D Studio Max, Corel, permis conducere categ. B. - Sa posede abilitati de comunicare, negociere si organizare; - Sa aibe o atitudine pozitiva, entuziasm, orientat spre rezultat, interes spre maxima satisfactie a clientilor; - Sa fie o persoana cu o mare atentie la detalii, meticuloasa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai