Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilitati principale: - Dezvolta concepte noi pentru proiectele R&D si stabileste tehnologia de producție, împreună cu departamentul de productie - Concepe desenul de producție pentru noul produs - Pregateste detaliile de producție, împreună cu toată documentația tehnică - Propune solutii tehnice pentru proiecte complexe, care necesita componente/ produse speciale - Supravegheaza procesul de fabricație și face îmbunătățiri în linie de producție. - Contribuie la deciziile de grup cu privire la modelele structurale

Cerinte

Cerinte: - Experienta minim 3 ani in proiectare 3D - Cunostinte pachet Office, Autocad 3D (Autodesk Inventor, Solidworks – constituie avantaj) - Cunostinte de tehnologie (tehnologia de executie a produsului proiectat) - Cunostinte limba engleza – nivel conversational - Cunstinte limba germana – constituie avantaj - Persoana organizata si meticuloasa Doar candidatii selectati vor fi contactati

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja