Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Descrierea jobului • Urmarirea proiectului de la faza de proiectare pana la faza de predare a lucrarii la cheie • Programarea lucrarilor si elaborarea solutiilor economice, tehnice și tehnologice, pentru fiecare lucrare/situatie in parte • Elaborarea caietelor de sarcini, a măsurătorilor și a cantităților de lucrări • Elaborarea listelor de cantități, respectiv stabilirea bugetului pentru fiecare proiect • Întocmirea și/sau verificarea rapoartelor de lucru, a proceselor verbale și a oricarei altă documentație cu caracter tehnic • Planificarea, organizarea și monitorizarea evoluției proiectelor din punct de vedere al respectării cerințelor legale, al încadrării în termenele stabilite și al calității lucrărilor. • Reprezentarea intereselor beneficiarului • Mentinerea relatiei cu beneficiarul pe durata proiectului

Cerinte

Candidatul ideal • Experienta relevanta in ofertare (proiectare) tamplarie aluminiu si pereti cortina • Cunoasterea pietei din industria de tamplarie aluminiu • Excelente abilitati de prezentare a detaliilor tehnice in cadrul intalnirilor cu clientii • Gândire şi capacitate de analiză şi sinteză • Capacitate de a lucra în echipă • Capacitatea de a-și organiza eficient activitatea • Bune abilități de comunicare, negociere și calcul • Fire responsabilă, ordonată și organizată. • Permis de conducere categoria B si disponibilitate pentru deplasare pe aria de responsabilitate

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai