Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Jobdistrict SRL recruteaza pentru partenerul sau din Romania inginer retele electrice industriale pentru a lucra in Belgia. Se ofera: venituri de 9,5 euro/ora, transport, cazare si utilitati asigurate. Nu se asigura masa. Program de lucru : 10 ore/zi, 6 zile/ saptamana. Durata contractuala: 6 luni.

Cerinte

Este considerat avantaj detinerea de Sofi Number si a certificatului VCA. Experienta minim 2-3 ani. Obligatoriu limba engleza nivel intermediar. Responsabilitati inginer electrician: - Stabileste solutii tehnice pentru elaborarea devizelor si a detaliilor de executie; - Participa la avizarea interna a documentatiilor de proiectare; - Emite cereri de oferta pentru echipamente necesare la realizarea lucrarilor si analizeaza solutiile tehnice ale acestor echipamente; - Tine evidenta stadiului de executie a lucrarilor, pe baza contractelor, situatiilor de plata si a facturilor emise; - Intocmeste situatiile de lucrari conform stadiilor fizice ale lucrarilor.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja