Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Angajam persoana cu cetatenie romana pentru un post de inginer de service in Romania, cu locatia in Cluj sau Timisoara.

Cerinte

Experienţă profesională : minim 3 ani într-un post similar
Studii: superioare tehnice, electronica, electrotehnica, automatizari
Cunoştinţe PC : Windows, Office, limba engleza nivel superior

Descrierea jobului

Efectuarea instalărilor aparatelor comercializate de către companie. Efectuarea intervenţiilor de service în garanţie. Efectuarea de reparaţii şi revizii ocazionale în postgaranţie. Efectuarea reviziilor aferente contractelor de întreţinere periodică.

Oferim ajutor pentru relocare, punem la dispozitie facilitati pina la alegerea unei noi resedinte. Autoturism de serviciu 24h/24h. laptop, telefon mobil, internet nelimitat.

Mediu de lucru de exceptie. Training la furnizori. Posibilitati multiple de dezvoltare personala. Pachet salarial atractiv. Bonusuri de performanta.

Descrierea companiei

www.sartorom.ro

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Master / studii postuniversitare

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai