Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Descrierea jobului - Efectuarea de trasări și verificări topometrice pentru constucții civile și industriale; - Efectuarea profilelor transversale și longitudinale; - Efectuarea măsurătorilor topografice și cadastrale, preluarea datelor din măsurători și înregistrarea acestora în programe specifice; - Extragerea datelor din planșele proiectului și verificarea acestora din punct de vedere topografic; - Urmărirea respectarii proiectului de execuție și a elementelor geometrice ale construcției. Descrierea companiei Liderul european în domeniul Destocajului, cu peste 40 de ani de experiență în spate, își caută Ingineri topometriști (pentru a lucra în Franța) pentru rețeaua sa franceză de 282 de magazine.

Cerinte

Candidatul ideal Ne dorim un coleg motivat, disciplinat, responsabil şi orientat spre rezultate care să se alăture echipei de Ingineri topometriști pentru un lanţ de magazine din Franţa! Cerinţe: - Experienţă în măsurători pe șantier, trasări construcții; - Disponibilitate şi motivaţie de a învăţă limba franceză (cunoştinţele de limbă franceză la nivel începător - constituie un avantaj); - Cunoştinte bune Autocad şi nivel mediu de experienţă (2D); - Disponibilitate de relocare; - Disponibilitate la deplasări; - Capacitate de a asimila cunoştinţe noi; - Iniţiativă şi spirit de echipă; - Permis categoria B. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Cazare, mașină, laptop și telefon de serviciu; - Mediu de lucru dinamic alături de o echipă de profesioniști.

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai