Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

- Preia solicitarile clientilor de echipamente frigorifice si de aer conditionat; - Gestioneaza comenzile de produse (verificare de preturi, de stocuri, de termeni de livrare); - Ofera consiliere tehnica (la sediul firmei, si, cand este cazul, la sediul clientilor); - Participa la cursurile de instruire puse la dispozitie de catre angajator; - Planifica specificul instalatiilor comandate de clienti; - Participa la realizarea receptionarii/expedierii marfurilor alaturi de ceilalti membrii ai echipei, astfel incat sa se asigure standardul promis pentru deservire; - Participa la inventarul anual al produselor; - Intocmeste rapoartele specifice catre managementul companiei. Beneficii: - Contract pe perioada nedeterminata; - Salariu corespunzator, care se discuta la interviu; - Formare profesionala, atat in Romania, cat si in strainatate; - Bonuri de masa; - Masina de serviciu, telefon si calculator de serviciu; - O echipa de lucru mica, dar cu experienta si spirit de intrajutorare. Descrierea companiei: Compania SC DTN-RO SRL are 10 ani de experienta pe piata romaneasca in domeniul comercializarii aparatelor de aer conditionat, al compresoarelor si al diferitelor echipamente frigorifice, fiind parte a DTN Group, cu filiale în Slovacia, Austria, Ungaria și Romania.

Cerinte

- Persoana calificata si/sau cu experiență in domeniul HVAC, al instalațiilor electrice sau a altor tipuri de instalatii pentru constructii; - Bune abilitati de comunicare si de consiliere a clientilor; - Seriozitate, spirit de echipa si flexibilitate; - Abilitatea de a lucra sub presiune si respectarea termenelor; - Cunoasterea limbilor maghiare si engleze, sau a limbii slovace si engleze constituie avantaj.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai