Acest anunt a expirat la data: 12.11.2014

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Nr pozitii: 1 Data incepere: imediat Profil candidat: Cunoasterea limbii germane la nivel mediu Calificare de instalator Experienta in instalarea sistemelor de incalzire si aer conditionat, Oferta: Contract pe perioada nedeterminata,full-time Salariul: 14 euro/ora Program 10 ore/zi Cazare asigurata Responsabilitati: Instalarea si repararea sistemelor de incalzire si aer conditionat Executarea de lucrari de intretinere la instalatiile de petrol si gaze Instalarea de conducte pentru apa si gaze

Cerinte

Nr pozitii: 1 Data incepere: imediat Profil candidat: Cunoasterea limbii germane la nivel mediu Calificare de instalator Experienta in instalarea sistemelor de incalzire si aer conditionat, Oferta: Contract pe perioada nedeterminata,full-time Salariul: 14 euro/ora Program 10 ore/zi Cazare asigurata Responsabilitati: Instalarea si repararea sistemelor de incalzire si aer conditionat Executarea de lucrari de intretinere la instalatiile de petrol si gaze Instalarea de conducte pentru apa si gaze

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja

Joburi similare