Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Se cauta urgent 3 ingineri proiectanti electronici pentru o noua activitate in anul 2015, la sediul unui client al firmei, companie leader in sectorul Automotive. Activitatea consta in proiectare cablaje: realizare de cablaje in 3D plecand de la schema electrica si avand ca finalitate asamblarea cablajelor si a tuturor componentelor sale pe lay-out-ul masinii complete.

Cerinte

Candidatii trebuie sa indeplineasca urmatoarele caracteristici: - Experienta in proiectarea componentelor electrice si a cablurilor de cel putin un an cu soft-ul Catia V5. - Cunoasterea urmatoarelor module din soft (Electrical Part Design, Electrical Assembly Design, Electrical Harness. - Cunostinte scheme electrice. - Bune cunostinte de limba engleza si/sau italiana. Beneficii Oferite: Retributie stimulanta in functie de competentele demonstrate pe parcursul selectiei. Se ofera activitate la sediul unui client de renume mondial in sectorul Automotive, care garanteaza satisfactii si crestere profesionala.

3 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja