Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Head-Hunting cauta pentru companie internationala, cu 40 de ani experienta in constructia de mari proiecte la nivel international, pentru santierele din Namibia si Nigeria: - geolog cu experienta de laborator - inginer constructor pentru biroul ethnic - proiectanti CAD - sef birou tehnic - mecanici camioane si utilaje grele - electricieni - sef echipa instalare conducte - mecanici NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA! Oferta: - salarizare motivanta - cazare gratuita in tabere cu toate facilitatile, incluzand magazine, bar, televiziune prin satelit, etc. - mese gratuite - bilete de avion gratuite - contracte pe un an cu posibilitate de prelungire - asigurare medicala

Cerinte

- experienta de minim 3 ani intr-o pozitie similara - experienta in strainatate, in mari proiecte de constructii reprezinta avantaj - limba engleza la nivel mediu

30 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja