Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma producatoare de detegenti profesionali angajeaza, full time, inginer chimist. BENEFICII: - Oportunitate de dezvoltare a carierei; - Mediu de lucru dinamic si competitiv; - Recompensarea performantelor; - Posibilitati de promovare; - Pachet salarial atractiv.

Cerinte

- Absolvent al Facultatii de Chimie ( UNIVERSITATEA POLITEHNICA BUCURESTI SAU UNIVERSITATEA BUCURESTI); - Experienta in fabricarea detergentilor si a produselor de curatenie, de minim 5 ani; - Imbunatatirea produselor existente si adaptarea la solicitarile clientilor; - Elaborarea fiselor tehnice si a fiselor cu date de securitate; - Cunostinte foarte bune de operare PC; - Cunoasterea limbii engleze (nivel avansat); - Persoana perseverenta, cu dorinta de imbunatatire continua a rezultatelor; - Abilitati de organizare, planificare si comunicare; - Rigurozitate si atentie la detalii; - Orientare catre rezultate si respectarea termenelor; - Abilitatea de a lucra in echipa; - Permis de conducere B (nu este obligatoriu). BENEFICII: - Oportunitate de dezvoltare a carierei; - Mediu de lucru dinamic si competitiv; - Recompensarea performantelor; - Posibilitati de promovare; - Pachet salarial atractiv.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja