Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Urgent !!! Recrutam Personal Infirmieri si Asistenti medicali. Dubchrome Care LTD este o agentie care ofera locuri de munca pe teritoriul Marii Britanii acoperind diferite zone precum Buckinghamshire,London . Colaboram direct cu angajataroul asigurand angajatului cele mai bune conditii. Dubchrome Care LTD este in cautare de : - persoane cu abilitati in vorbirea limbii engleze(nivel conversational) -permis de conducere categoria B -experienta in domeniul ingrijirii batranilor (optional) Descrierea jobului Full Time: -Salariu incepand de la 9 lire pe ora ,minim 48 de ore lucrate saptamanal cu posibilitatea de extra ore (ingrijire batrani 9 lire pe ora ,pentru asistenti medicali salariu va fi negociabil ). -Concediu platit -Cursuri de calificare platite de catre angajator. -Contract de angajare minim un an. -Interviu angajare skype,whatsapp. Agentia noastra nu percepe comision.

Cerinte

Permis auto cat b,engleza nivel conversational, Experienta necesita un avantaj dar nu este obligatorie Agentia noastra nu percepe comision. Dubchrome care LTD

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai